|

Mapa marzeń jako potężne narzędzie do kreowania własnego życia. Rozmowa ze specjalistką- Kariną Sęp

Mapa marzeń jako potężne narzędzie do kreowania własnego życia. Rozmowa ze specjalistką- Kariną Sęp

Serdecznie zapraszam do wysłuchania odcinka z ekspertką od mapy marzeń – Kariną Sęp, która dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem i wyjaśnia jak wykorzystać narzędzie pozwalające intencjonalnie budować swoje życie.

Stosując wskazówki i porady zawarte w tym odcinku, możesz zamieniać swoje marzenia w cele i realizować swój życiowy potencjał w zgodzie ze sobą i otaczającą Cię rzeczywistością.

Czym jest mapa marzeń, jak może wpłynąć na Twoje życie, dlaczego warto ją tworzyć i przede wszystkim, jak się do tego zabrać – na te wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź w tym odcinku. Po więcej informacji o mapie marzeń zajrzyj na stronę Kariny TUTAJ 

 

A jeśli masz ochotę zrobić swoją mapę marzeń w gronie cudownych kobiet, na czterodniowym zjeździe pod Karpaczem, świętując przy tym nowy, astronomiczny rok – 20 marca 2023 roku, koniecznie KLIKNIJ W PRZYCISK PONIŻEJ i zobacz co dla Ciebie przygotowałam  

Listen to “#65 Mapa marzeń jako potężne narzędzie do kreowania własnego życia. Rozmowa ze specjalistką- Kariną Sęk” on Spreaker.

Podcast znajdziesz w aplikacjach


Po bezpośredni kontakt ze mną zapraszam na newsletter.
Zapisz się, a czekaja Cię różne niespodziewajki niedostepne gdziekolwiek indziej.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *