||

Jak działać mimo hejtu i krytyki- rozmowa z Zofią Jasińską.

Serdecznie zapraszam do wysłuchania odcinka z wyjątkowym gościem. Zofia Jasińska – ekspert w dziedzinie stylizacji rzęs, autorka książek, programów szkoleniowych Lash Coaching®, CEO marki ZJ PRO® i wybitna osobowość w branży stylizacji rzęs, zagościła w podcast i podzieliła się swoją intrygującą historią zawodową.

Głównym tematem naszej rozmowy jest problematyka hejtu i krytyki, z którą spotykają się twórcy internetowi. Jak sobie z nią radzić, jak reagować i co najważniejsze jak się nie poddać i działać mimo agresywnych ocen i niesprawiedliwych opinii. Ale to nie wszystko co znajdziesz w tej rozmowie. Poznasz historię bankructwa, którą przeszła moja rozmówczyni, dowiesz się czym zajmuję się biegła sądowa w stylizacji rzęs, dlaczego powstały doskonałe narzędzia i produkty marki ZJ PRO®.

Poruszamy też tematy osobiste związane z wpływem naszego życiowego partnera na rozwój zawodowy, dowiesz się jak Zosia podchodzi do plotek krążących na temat jej rzekomego sztabu marketingowego, krótką historię tego jak nieświadomie „okradłam” Zosię i dlaczego uwierzyłam w legendy krążące na jej temat. 

 Słuchaj podcast w ulubionym miejscu

Listen to “#97 Jak działać mimo hejtu i krytyki” on Spreaker.


Obserwuj mnie po więcej

 Przydają Ci się moje treści?

Wysyłam regularnie tematyczny newsletter.

Zapisz się za darmo

.

Podobne wpisy