SYLWESTER W MARCU

Mapa marzeń i warsztaty księżycowe na 3-dniowym zjeździe pod Karpaczem w nowy, astronomiczny rok

TYLKO DLA KOBIET

Czy wiesz, że nowy rok w styczniu to ściema?

Z punktu widzenia astrologii, czyli wiedzy bazującej na cyklach przyrody, początek roku przypada na wejście Słońca do wiosennego znaku Barana- 20 marca 2024 roku. 

Ten moment wyznacza nową drogę Słońca przez ekliptykę, rozpoczynając wiosnę i okres odradzania się przyrody. Czy to nie logiczne, że właśnie w tym czasie powinniśmy żegnać się ze starym rokiem, planować nowe przedsięwzięcia i siać ziarna naszych marzeń? Dlatego jak co roku świętuję ten wyjątkowy moment i korzystając z połączenia alchemii i magii planetarnej tworze mapę marzeń. Kiedy ten proces przebiega w gronie wspierających się, serdecznych kobiet nabiera dodatkowej siły. 

I Ty możesz być tego częścią, jeśli tylko zechcesz.  

Powitaj NOWY, ASTRONOMICZNY ROK w kręgu kobiet, na 3-dniowym, magicznym zjeździe pod Karpaczem i spędź niezwykły czas w KOBIECYM GRONIE. 20 marca  Słońce wkracza na terytorium zodiakalnego Barana, początkując tym samym swoją roczną wędrówkę po ekliptyce.

Ten moment nowego, astronomicznego roku,  niesie ze sobą szczególną energię… Dynamika tej chwili ma niezwykłą moc i dobrze wykorzystana może przynieść zaskakujące efekty.

To najlepszy czas w ciągu roku do zastosowanie potężnego narzędzia do kreowania własnego życia, jakim jest MAPA MARZEŃ.  O sile tego narzędzia możesz posłuchać w 65 odcinku podcast, do którego zaprosiłam ekspertkę w tym temacie.

I właśnie z tej okazji organizujemy się na kobiecym zlocie w urokliwym miejscu pod Karpaczem, gdzie w chwili początku nowego, astronomicznego roku, w blasku świec, przy dźwiękach mantr i w gronie niezwykłych kobiet będziemy świętować i tworzyć mapy marzeń.  Podczas zjazdu zaplanowane są również warsztaty, dzięki którym poznasz  tajniki życia w zgodzie z cyklem księżycowym

To wyjazd dla kobiet, które:

  • chcą intencjonalnie kierować swoim życiem i zmieniać marzenia w rzeczywistość,
  • chcą wykorzystać w codziennym życiu wiedzę jaką daje tysiące lat obserwacji cyklu księżycowego
  • lubią spędzać czas we wspierającym się, kobiecym otoczeniu.

Zainteresowana?

Spotykamy się 19 marca 2024 (wtorek) i spędzamy wspólny czas do 21 marca (czwartek). Zapewnione zakwaterowanie w przytulnych apartamentach pod Karpaczem: do dyspozycji mamy cały, wygodny i przestronny dom z pięknym ogrodem, sauną, basenem (może uda się jeszcze pomorsować), stołem do pingponga,  wspólnym salonem, kuchnią, sprzętem do grillowania i bezpłatnym Wi-Fi. 

Poza wspólnym tworzeniem map marzeń odbędą się kobiece warsztaty, podczas których poznasz praktyczne wskazówki pozwalające żyć w zgodzie z cyklem księżycowym.

A jeśli nabierzesz ochoty na zwiedzenie, w okolicy jest sporo atrakcji, między innymi kowbojskie miasteczko Western City, kościółek  Wang w Karpaczu czy Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska. Możemy się tam wybrać razem.

A ile to wszystko kosztuje?

Koszt całego pobytu obejmuje noclegi wraz ze śniadaniem, udział w tworzeniu map marzeń i warsztaty księżycowe. Regularna cena to 888zł, ale jeśli  zdecydujesz się już dziś, możesz dołączyć w cenie promocyjnej, za 666zł. Nie musisz opłacać całości wyjazdu już teraz, wystarczy zaliczka w celu rezerwacji. Mamy tylko 12 miejsc więc warto się pospieszyć.

Napisz do mnie TUTAJ jeśli jesteś zainteresowana albo masz pytania. Odezwę się do Ciebie i omówimy szczegóły.