MUSISZ WIEDZIEĆ, ŻE TO CO ROBISZ, ROBISZ DOBRZE!

I JA CI W TYM POMOGĘ

RZĘSOLOGIA BEZ SPINY


Jedyny Taki Kurs w Stylizacji Rzęsspersonalizowany warsztat online na żywo

platforma szkoleniowa z uporządkowanymi tematycznie materiałami wideo

możliwość indywidualnych konsultacji  

Specjalistyczna wiedza podana w najbardziej przystępny sposób, skupiająca się przede wszystkim na konkretach, bez zbędnych zawiłości. Będziesz mogła w końcu pracować w szybszym tempie, tworzyć trwałe stylizacje i uporządkować wiedzę. Spersonalizowany warsztat online na żywo i dostęp do platformy szkoleniowej z filmikami instruktażowymi dla stylistek rzęs to innowacyjne rozwiązanie, które skupia w sobie szybki dostęp do potrzebnych materiałów na platformie oraz spersonalizowany warsztat online na żywo, którego program jest oparty na indywidualnych potrzebach uczestniczek kursu.

Jeśli zdarzyło Ci się:
 • Zdobywać wiedzę o stylizacji rzęs na kolejnych kursach albo/i w internecie, a zamiast progresu, notować coraz większy mętlik w głowie i niepewność?
 • Odczuwać frustrację, próbując coraz to nowych technik pracy, które nie przynoszą oczekiwanych rezultatów?
 • Doświadczyć nieprzyjemnych sytuacji z klientkami z powodu reklamacji?
 • Pracować po kilkanaście godzin dziennie, niszcząc swoje zdrowie i zaniedbując inne obszary życia, a i tak nie zarabiać tyle, ile chcesz?

To teraz wyobraź sobie, że już nigdy więcej nie będziesz się martwić o reklamację swoich prac, a zabieg stylizacji rzęs będziesz wykonywać sprawnie i pewnie. Wyobraź sobie, że będziesz miała 100% pewności o jakość i trwałość  swoich aplikacji. Skorzystaj z mojego 10 letniego doświadczenia i zobacz jak można pracować, kiedy jesteś pewna siebie i tego, co robisz.

Każda stylistka rzęs dąży do doskonałych efektów swojej pracy: pięknych, trwałych stylizacji, które zachwycają klientki. Mimo gąszczu informacji często brakuje skutecznych narzędzi i wiedzy, jak to osiągnąć. Niestety, wiele stylistek doświadcza trudności, zwłaszcza w uzyskaniu odpowiedniego tempa pracy i osiągnięciu zadowalających efektów. Brak skoncentrowanej i praktycznej wiedzy sprawia, że codzienna praca staje się wyzwaniem, a zadowolenie klientek często pozostawia wiele do życzenia. 

Warsztat szkoleniowy, dostęp do platformy i możliwość konsultacji indywidualnych, stanowi kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich stylistek pragnących udoskonalić swoje umiejętności. Dzięki praktycznym i zindywidualizowanym warsztatom, możesz zdobyć niezbędne umiejętności, aby pracować w szybszym tempie, tworzyć trwałe stylizacje i uporządkować swoją wiedzę. To unikatowa okazja, by skutecznie podnieść jakość swojej pracy i zadowolić klientki na każdym etapie.

Dzięki materiałom wizualnym pokaże Ci najskuteczniejsze metodyki pracy, które pozwolą Ci zwiększyć tempo pracy, zachowując wysoką jakość stylizacji. Skondensowane treści wyeliminują trudność w zrozumieniu i przyswojeniu wiedzy. Otrzymasz zindywidualizowanie wsparcie jeśli cokolwiek będzie dla Ciebie niejasne. Warsztat na żywo pozwoli Ci brać czynny udział w szkoleniu, a dostęp do nagrań, materiałów uzupełniających i filmików instruktażowych na platformie pozwoli utrwalić wiedzę lub wrócić do niej w razie potrzeby.


Cześć, mam na imię Veronika i od 10 lat jestem stylistką rzęs, ale kiedy w 2014 wzięłam pierwszy raz pęsety do ręki, byłam załamana…

…moje stylizację nie wyglądały jak te na zdjęciach innych stylistek, a 6 godzin, które poświęcałam na ich wykonanie, nie mogły mi zapewnić ani zadowolonych klientek, ani możliwości utrzymania się z tej pracy. Jeździłam od szkolenia do szkolenia i mimo ogromnych inwestycji finansowych i czasowych nadal nie osiągałam zadowalających rezultatów. Nawet wygrywając mistrzostwa, nie czułam się dość pewna siebie, co przekładało się na moje relacje z klientkami i coraz niższe poczucie własnej wartości.

Praktykując coraz to nowe metody szukałam rozwiązań, które pozwoliłyby mi pracować szybko, zachowując jednocześnie najwyższą jakość i trwałość stylizacji. Dzięki temu dziś praca przynosi mi ogrom satysfakcji, a jej jakość pozwoliła mi zbudować bazę lojalnych i powracających na zabiegi klientek. I tego życzę każdej stylistce rzęs, dlatego od dwóch lat nagrywam podcast „Rzęsolożka z Krainy Fiordów nadaje…” w którym staram się dzielić wiedzą i doświadczeniem. Otrzymałam wiele wiadomości, że ta treść pozwoliła udoskonalić pracę niejednej stylistce.

Chcąc móc przekazać swoją wiedzę w lepiej przyswajalnej formie niż słuchowisko, otworzyłam platformę, gdzie dzięki warsztatom online na żywo, indywidualnym konsultacjom i dodatkowym materiałom mogę lepiej wspierać stylistki w ich rozwoju. 

TYLKO KIEDY JA TO BĘDĘ ROBIĆ…?

Wiem, jak wygląda codzienność stylistki rzęs. Jesteś zapracowana i trudno Ci o czas na samorozwój. Dlatego to nie będzie kolejny kurs, do którego kupisz dostęp, ale nawet się nie zalogujesz. Otrzymasz wszystko o stylizacji rzęs w jednym miejscu – poukładne tematycznie moduły pozwolą Ci oszczędzić czas na szukaniu niezbędnych informacji.

Zadbałam też o lekką do przyswojenia formę treści tak abyś mogła przyjąć je do porannej kawy podczas przerwy między klientkami czy wyszukać szybko odpowiednie materiały.. Czekają na Ciebie:

 • Krótkie wideo z konkretnymi wskazówkami na przejrzystej platformie
 • PDF-y pomagające utrwalić wiedzę
 • Warsztat online na żywo, dopasowany do Twoich potrzeb, do których nagrań będziesz miała dostęp kiedy tylko zechcesz

TO NIE WSZYSTKO! MOŻESZ LICZYĆ NA:

 • Indywidualne konsultacje, podczas których cała uwaga będzie poświęcona tylko Tobie
 • Treści dopasowane do Ciebie – platforma jest gotowa, ale dodatkowo podejmiemy tematy ważne dla Ciebie ;
 • Przykłady z mojego wieloletniego doświadczenia  – zamiast zdjęć modelek z idealnymi rzęsami, zobaczysz przykłady realnych, czasem trudnych przypadków, i nauczysz się z nimi działać;
 • Ciepłą atmosferę i towarzystwo wspierających się – a nie konkurujących ze sobą – stylistek rzęs.

GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY

Zależy mi na tym, żebyś korzystała z platformy i była częścią tego miejsca. Dlatego zdecydowałam się dać Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli to miejsce nie spełni Twoich oczekiwań. Możesz zrezygnować w ciągu 14 dni od zakupu. Wystarczy, że napiszesz do mnie wiadomość – nie musisz podawać powodu swojej rezygnacji. Zwrócę Ci kwotę, za którą kupiłaś dostęp do kursu.

Warsztat i filmy instruktażowe na platformie oparte są na moim 10-letnim doświadczeniu i dziele się w nich niezbędną, uporządkowaną wiedzą, a idealnie zorganizowana platforma pozwala na dostęp do potrzebnych materiałów w każdym momencie. Ale… 

Nie kupuj tego kursu i dostępu do platformy, jeśli oczekujesz, że 

 • samo uczestnictwo w warsztatach online, bez praktyki umiejętności pozwoli Ci osiągnąć mistrzostwo 
 • potrzebujesz encyklopedycznej wiedzy z ogromną ilością treści, to szkolenie to konkret który ma za zadanie jak najbardziej uprościć Twoją prace
 • po obejrzeniu warsztatów online będziesz w stanie zastosować każdą technikę i wskazówkę przy pierwszej klientce 
 • rezultaty pojawią się natychmiast bez Twojego zaangażowania i ćwiczeń 
 • metody i techniki z warsztatów będziesz mogła zastosować przy każdej stylizacji, nie uwzględniając indywidualnych potrzeb klienta i parametrów rzęs naturalnych

Weź udział w warsztatach i uzyskaj dostęp do platformy jeśli 

 • chcesz otrzymać skondensowaną wiedzę o technikach i metodykach pracy
 • masz dość nadmiaru niepotrzebnych informacji i zależy Ci na konkretach
 • zależy Ci na maksymalnym zwiększeniu tempa pracy z zachowaniem jakości stylizacji
 • potrzebujesz mieć dostęp do materiałów szkoleniowym w jednym miejscu i w każdym momencie 
 • w razie potrzeby chcesz uzyskać zindywidualizowane wsparcie  

FAQ

 1. Co zawiera kurs?

Ten kurs to spersonalizowany warsztat szkoleniowy na żywo, którego tematyka jest przygotowana na podstawie Twoich potrzeb. Dostęp do platformy gdzie znajdują się poukładane tematycznie materiały wideo z poszczególnymi elementami pracy. To też indywidualne wsparcie podczas konsultacji.  Po zakupie kursu otrzymasz natychmiast dostęp do platformy szkoleniowej.

2. Dla kogo przeznaczone jest to szkolenie?

Program skierowany jest do stylistek rzęs, które pragną doskonalić swoje umiejętności, pracować szybciej i tworzyć trwalsze stylizacje.

3. Czy to szkolenie jest odpowiednie dla początkujących stylistek?

Tak, kurs uwzględnia różnorodne poziomy doświadczenia. Treści są dostosowane tak, aby sprostać zarówno potrzebom początkujących, jak i bardziej zaawansowanych stylistek rzęs. Zdecydowanie jednak jest to kurs dla osób, które już pracują bądź mają możliwość praktyki swoich umiejętności.

4. Jakie tematy są poruszane podczas szkolenia online?

Szkolenie obejmuje przede wszystkim procedurę stylizacji rzęs krok po kroku, elementy techniczne takie jak praca z kącikami, tworzenie kępek, praca z klejem, ściąganie odrostów,  uzupełnienia, metody na przyspieszenie, tworzenie trwałych stylizacji, obsługę klienta oraz skuteczne strategie organizacyjne w codziennej pracy stylistki.

5. Czy będę miała dostęp do nagranych materiałów po zakończeniu szkolenia?

Tak, każda uczestniczka otrzymuje dostęp do platformy szkoleniowej zaraz po zakupie kursu, i nagranie warsztatu online wraz z dodatkowymi materiałami na okres 3 miesięcy, dzięki czemu może powtarzać i pogłębiać zdobytą wiedzę w dogodnym dla siebie czasie.

6. Jakie są wymagania techniczne do uczestnictwa w szkoleniu online?

Wystarczy dostęp do komputera, tabletu lub smartfona oraz stabilne połączenie internetowe. Wszystkie narzędzia i materiały edukacyjne są udostępniane online.

7. Czy będę miała możliwość zadawania pytań i uzyskiwania wsparcia?

Tak, każda uczestniczka ma możliwość zadawania pytań i uzyskiwania wsparcia zarówno podczas warsztatu na żywo, jak i idywidualnie poza nimi, podczas konsultacji.

Nadal masz wątpliwości? Pogadajmy o tym. Skontaktuj się ze mną TUTAJ, żebyśmy mogły przy kawie online upewnić się czy skorzystasz z mojej wiedzy.