|

To chciałabym wiedzieć 10 lat temu zaczynając pracę jako stylistka rzęs

Gdybym dzisiaj miała możliwość porozmawiać ze sobą samą kilka lat temu, kiedy pierwszy raz wzięłam pęsety do ręki jako początkująca stylistka rzęs, to pewnie byłaby to długa rozmowa, która przyniosłaby mi ogromną wartość.

Warto jednak zaznaczyć, że mimo oczekiwań, nie poświęciłabym tej rozmowy głównie na omawianie technicznych aspektów stylizacji rzęs, choć jestem pewna, że moja młodsza wersja chciałaby skupić się na właśnie tych kwestiach.

Obecnie skoncentrowałabym się głównie na tematach, które teraz wydają mi się znacznie istotniejsze…

Podróże w czasie nadal nie są możliwe, a więc nie mogę przekazać mojej przeszłej wersji wiedzy, jaką posiadam dziś na temat pracy jako stylistka rzęs. Niemniej jednak mam nadzieję, że ten odcinek podcastu okaże się pomocny zarówno dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę w tej dziedzinie, jak i dla tych, którzy pracują jako stylistki rzęs od dłuższego czasu.

Przygotowanie i nagranie tego odcinka przyniosło mi wiele wartości. Postanowiłam zawrzeć w nim 5 nieoczywistych, ale kluczowych lekcji, które przekazałabym sobie samej 10 lat temu. Dzięki temu przypomniałam sobie po raz kolejny, o co tak naprawdę chodzi w tym zawodzie.

W trakcie tego odcinka dowiesz się, dlaczego dbanie o siebie jest równie ważne jak dbanie o klientki. Odkryjesz, że nie musisz być wszechwiedzącą stylistką, by odnosić sukces w tej branży. Poznasz cel i  znaczenie podpisania umów o pracę z sobą samą i to na czas określony i dowiesz się, dlaczego umiejętności interpersonalne, inteligencja emocjonalna i nastawienie do ludzi są kluczowe dla Twojego sukcesu jako stylistki rzęs. Ostatecznie możesz też zrozumieć, że nie oferujesz swoim klientkom rzęs, tak naprawdę oferujesz i sprzedajesz im… szczęście- a to prowadzi do szukania odpowiedzi na kluczowe pytanie w tej branży, a mianowicie –  jaką wartością dodaną mogę sprawiać, że moja usługa jeszcze bardziej uszczęśliwi moje klientki.

Zapraszam do wysłuchania tego odcinka, by zdobyć cenne wskazówki i inspirację do rozwoju swojej kariery jako stylistka rzęs. Gorąco zachęcam także do przesłuchania innych odcinków, które mogą stanowić uzupełnienie tego tematu.

Odcinek 60- Im mniej wiesz tym lepiej 

Odcinek 70- Mniej klientów, więcej satysfakcji 

Odcinek 66- Zadbaj o siebie w przerwie w pracy 

Odcinek 50 – O sile kobiecych relacji 

Odcinek 64 – Jak o siebie zadbać przy siedzącej pracy 

Listen to “#82 To chciałabym wiedzieć 10 lat temu zaczynając pracę jako stylistka rzęs” on Spreaker.
https://youtu.be/SPwCbl7qza4

A jeśli masz ochotę na bezpośredni kontakt ze mną zapraszam na newsletter.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *