|

 Astroprognoza na 2023 rok.

Astroprognoza na 2023 rok.

Na szczęście, nie istnieją jeszcze żadne narzędzia, które pozwolą nam szczegółowo określić, co dokładnie nas spotka. Bo czym byłoby życie bez nieprzewidywalności i ciekawości jutra? Ale prognozowaniem i przewidywaniem przyszłości człowiek zajmuje się od zawsze, i to nie tylko w sprawach pogodowych, ale też w takich dziedzinach jak ekonomia czy medycyna.

Od ponad 2000 lat(z tego co mamy udokumentowane) obserwując ruch planet po ekliptyce, odnajdujemy spójność z wydarzeniami, które dzieją się na ziemi. Dzięki temu możemy przewidzieć, zgodnie z ruchem planet, jaki typ energii będzie nam towarzyszył w przyszłości. W tym odcinku o zmianach, które zafunduja nam planety w 2023 roku i o tym czego możemy się spodziewać w nadchodzących 12 miesiącach.

P.S. Sylwester w styczniu to tak naprawdę ściema– jak zniżki na Black Friday , bo ten nowy, astronomiczny rok witamy tak naprawdę 20 marca, w momencie wejścia Słońca w znak Barana, i z tej okazji organizujemy się na 4-dniowy, babski zjazd pod Karpaczem, pełen atrakcji i pozytywnej energii. Ty tez możesz tam być. 


SYLWESTER W MARCU – BABSKI ZJAZD NOWOROCZNY

Listen to “#62 Jeśli Twoja praca to pasja, możesz mieć problem.” on Spreaker.

Podcast znajdziesz w aplikacjach


Po bezpośredni kontakt ze mną zapraszam na newsletter.
Zapisz się, a czekaja Cię różne niespodziewajki niedostepne gdziekolwiek indziej.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *