||

Sztuczna inteligencja z punktu widzenia astrologii

Niektórzy twierdzą, że AI to zagrożenie dla ludzkości porównywalne z globalną pandemią czy bronią nuklearną. 
Kiedy mówimy o technologii, a zwłaszcza o sztucznej inteligencji nie ma wątpliwości, że odpowiada za nią w astrologii archetyp wodnika i planeta Uran.
 Wsród astrologów nie ma zgodności co do terminu i konkretnej daty związanej z przejściem ery ryb w erę wodnika, ale obserwując otaczający nas świat trudno mieć jakiekolwiek wątpliwości, że w procesie tej potężnej zmiany z pewnością jesteśmy. 
Przygotowując warsztaty dla stylistek rzęs z zastosowania CHAT GPT do naszej pracy zaskoczyło mnie, jak wiele osób technologii i sztucznej inteligencji się boi. 
Czy rzeczywiście mamy czego się bać? 
Z punktu widzenia astrologii przede wszystkim warto zauważyć, że rozwój sztucznej inteligencji i technologii jest priorytetem i głównym kierunkiem nowej ery. Zrozumienie cech Wodnika może przynieś akceptację tego faktu i ciekawość, którą zdecydowanie warto zastąpić strach.
Dlatego nagrałam odcinek, w którym przybliżam prawa i obowiązki panujące na terytorium tego zodiaku. A ponieważ wodnik to najdziwniejszy i przez to najtrudniejszy do zrozumienia znak ,wcale nie było to takie proste. Daj znać jak mi poszło. 

 

Listen to “#78 Sztuczna inteligencja z punktu widzenia astrologii” on Spreaker.

Słuchaj podcast w ulubionej aplikacji


A po bezpośredni kontakt ze mną zapraszam na newsletter.

Podobne wpisy

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *