PRZEDSPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA ZAPRASZAM NA KOLEJNĄ EDYCJE

2 MARCA 2023

Platforma Szkoleniowo-Społecznościowa dla Stylistek Rzęs

Specjalistyczna wiedza z zakresu stylizacji rzęs – podana w najbardziej przystępny sposób,  wskazówki i narzędzia do samorozwoju oraz ogrom wsparcia w kameralnej społeczności Stylistek Rzęs.

Dołącz, rozwijaj swój potencjał i czerp ogrom satysfakcji z zawodu RZĘSOLOŻKI.

Czy zdarzyło Ci się:

 • Zdobywać wiedzę o stylizacji rzęs na kolejnych kursach albo/i w internecie, a zamiast progresu, notować coraz większy mętlik w głowie i niepewność?

 • Odczuwać frustrację, próbując zbudować bazę stałych klientów, obniżając ceny swoich usług i pracując coraz więcej nad marketingiem?

 • Doświadczyć nieprzyjemnych sytuacji w kontakcie z klientkami i być coraz mniej asertywną i pewną siebie?

 • Pracować po kilkanaście godzin dziennie, niszcząc swoje zdrowie i zaniedbując inne obszary życia, a i tak nie zarabiać tyle, ile chcesz?

Jeśli tak, przyszedł czas żeby to zmienić  i właśnie teraz możesz to zrobić.

Wrota do rzęsologicznego portalu
zostały otwarte!

Nabór do pierwszej edycji potrwa tylko do 25 października
2022.

Ta platforma to miejsce, w którym dzielę się całą swoją wiedzą i doświadczeniem na temat pracy przy stylizacji rzęs, zdobytą nie tylko na wielu szkoleniach, ale przede wszystkim podczas mojej wieloletniej pracy z klientem – tak, abyś korzystając z niej, mogła rozwinąć skrzydła i poszybować w kierunku samorealizacji.

MODUŁY KURSOWE PIERWSZEJ EDYCJI

I Techniczne aspekty stylizacji rzęs

Tu dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz do bycia ekspertką w swoim fachu. W tym module poruszymy każdy najdrobniejszy techniczny detal stylizacji rzęs – kierunki, rzędy, przejścia, odległości od powieki, stabilizacja rąk, mapowanie,dobór rzęs syntetycznych do naturalnych i wiele wiele więcej.  Technika stylizowania
rzęs nie będzie miała przed Tobą tajemnic, będziesz wiedziała, że to co robisz, robisz dobrze, a to przyniesie Ci pewność siebie, a Twoim klientom trwałe i bezpieczne stylizacje.

II Efektywność, czyli tempo pracy

Czas, który spędzasz nad wykonaniem zabiegu stylizacji rzęs, ma bezpośredni wpływ na Twoje finanse, zadowolenie klientów i przede wszystkim Twoje zdrowie, dlatego w tym module skupimy się nad jego maksymalną optymalizacją. Nauczysz się wykonywać zabieg możliwie szybko bez utraty jakości.  
Otrzymasz sprawdzone metody i inne narzędzia, które wesprą Twoją efektywność.
Zajmiemy się nią  na wielu płaszczyznach: porozmawiamy zarówno o
organizacji przestrzeni,  jak i o Twoim stylu życia.

III Obsługa klienta

W tym module dowiesz się, jak pozyskiwać klientów bez wielogodzinnego przesiadywania w social mediach oraz jak zadbać o elementy obsługi, które pozwolą Ci budować z nimi  świadome, trwałe  i satysfakcjonujące relacje. Poruszymy tematy komunikacji i asertywności, nauczysz się obsługiwać klientów zgodnie ze swoim systemem wartości i sprawiać, że to oni będą Twoją chodzącą reklamą.

UWAGA! To tylko 3 pierwsze moduły dostepne w I edycji.
Platforma będzie się rozwijać wraz z Twoimi potrzebami.

„TYLKO KIEDY JA TO BĘDĘ ROBIĆ…?”

Wiem, jak wygląda codzienność stylistki rzęs. Jesteś zapracowana i trudno Ci o czas na samorozwój. Dlatego to nie będzie kolejny kurs, do którego kupisz dostęp, ale nawet się nie zalogujesz. Otrzymasz wszystko o
stylizacji rzęs w jednym miejscu – poukładne tematycznie moduły pozwolą Ci oszczędzić czas na szukaniu niezbędnych informacji.
Zadbałam też o lekką do przyswojenia formę treści tak abyś mogła przyjąć je do porannej kawy czy podczas przerwy między klientkami. Czekają na Ciebie:
 • Krótkie wideo z konkretnymi wskazówkami
 • PDF-y pomagające utrwalić wiedzę
 • Cykliczne spotkania online.

TO NIE WSZYSTKO! MOŻESZ LICZYĆ NA:

 •  Dożywotni dostęp do Platformy Szkoleniowo-Rozwojowej dla Stylistek Rzęs – to opcja dostępna tylko w tej edycji;
 •  Ciągłą aktualizację treści i ROZBUDOWYWANIE wiedzy – wszystko po to, byś była na bieżąco w tej szybko rozwijającej się branży; 
 • Treści dopasowane do Ciebie – plan jest gotowy, ale dodatkowo podejmiemy każdy temat ważny dla Ciebie ;
 • Przykłady z mojego wieloletniego doświadczenia  – zamiast zdjęć modelek z idealnymi rzęsami, zobaczysz przykłady realnych, czasem trudnych przypadków, i nauczysz się z nimi działać;
 • Ciepłą atmosferę i towarzystwo wspierających się – a nie konkurujących ze sobą – stylistek rzęs.

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA

Nie jesteś jedną z wielu, jesteś jedną na milion. Chcę, żebyś czuła i wiedziała, że jesteś ważna, chcę mieć przestrzeń dla Ciebie, chcę Ci realnie pomóc. Nie wierzę, że takie rzeczy można zrobić w tłumie.  Kameralne otoczenie zapewni nam możliwość zbudowania prawdziwej relacji opartej na wzajemnym zaufaniu i szacunku.  Dlatego w tej edycji mocno ograniczyłam liczbę miejsc. 

ASTROBONUS DLA PIERWSZYCH 10 OSÓB

Indywidualne konsultację są moją ulubioną formą przekazywania wiedzy. Pozwalają mi w pełni skupić się na potrzebach drugiego człowieka, kładąc nacisk na unikalność i wyjątkowość każdej jednostki. Od dłuższego czasu wykorzystuję do tej formy genialne narzędzie, jakim jest profesjonalna astrologia. Jeśli słuchasz podcast, nie mogło ujść to Twojej uwadze. Połączenie astrologii i stylizacji rzęs może wydać się dziwne, ale jest niezwykle wspierające w budowaniu świadomości, pozwala odkryć swój prawdziwy potencjał i korzystać w pełni ze swoich naturalnych zasobów. Chcąc podziękować Ci za zaufanie, oferuje w bonusie możliwość skorzystania z tej formy spotkania ze mną dla pierwszych 10 osób, które wykupią dostęp , a w trakcie konsultacji poruszymy dowolny temat. Strategia nauki, rozwój firmy, doskonalenie się w
oparciu o mocne strony… a może jeszcze coś innego? To już zależy od Ciebie. 

Aktualizacja 18 październik 2022- astrobonusy rozdane. 

ILE TO KOSZTUJE?

Dostęp do Platformy Szkoleniowo-Rozwojowej dla Stylistek Rzęs w pierwszej edycji kosztuje 480zł. To pierwszy i ostatni raz, kiedy możesz dołączyć w tej cenie – z każdą kolejną edycją cena będzie rosnąć…

GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY

Zależy mi na tym, żebyś korzystała z platformy i była częścią tego miejsca. Dlatego zdecydowałam się dać Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli to miejsce nie spełni Twoich oczekiwań. Możesz zrezygnować w ciągu 30 dni od zakupu. Wystarczy, że
napiszesz do mnie wiadomość – nie musisz podawać powodu swojej rezygnacji.
Zwrócę Ci kwotę, za którą kupiłaś dostęp do platformy.

Wiem że to, co robisz, robisz dobrze.
Jeśli masz wątpliwości, wspólnie położymy im kres.
Jestem tu i czekam na Ciebie.

Potrzebujesz więcej informacji ? W tym odcinku podcastu opowiadam ciut więcej o platformie