||

Nagrałam 100 odcinków podcastu w najgorszym okresie mojego życia – oto dlaczego i jak!

To chyba najbardziej osobisty i najtrudniejszy dla mnie odcinek! Pomyślałam jednak, że ta historia może być wsparciem dla tych, którzy przechodzą przez życiowy kryzys i pomóc im w tym trudnym czasie.

Nagranie 100 odcinków podcastu w najtrudniejszym okresie mojego życia było jak wejście na Mount Everest. W tym jubileuszowym odcinku opowiadam, co powodowało, że udało mi się kontynuować tworzenie i nagrywanie, co mnie motywowało, jak radziłam sobie z przeciwnościami oraz jakie lekcje wyniosłam z tego doświadczenia.

Ten podcast jest szczególnie dedykowany kobietom, które przechodzą przez trudne chwile. Znajdziecie tu inspirację, wsparcie oraz praktyczne wskazówki, jak przetrwać kryzysy i odnaleźć siłę w sobie. Po wysłuchaniu tego odcinka dowiecie się, jak skupienie na innych, a nie na sobie, może stać się największą podporą. Odkryjecie również, jak ważne jest zrozumienie siebie, które pomaga przetrwać najcięższe momenty.

Na koniec zapraszam Was do zapisania się na mój bezpłatny warsztat interpretacji horoskopu urodzeniowego. Dzięki niemu zdobędziecie wiedzę o sobie, która da Wam siłę do przechodzenia przez życiowe trudności. Tutaj szczegóły

 Słuchaj podcast w ulubionym miejscu

Listen to “#100 Nagrałam 100 odcinków podcastu w najgorszym okresie mojego życia – oto dlaczego i jak!” on Spreaker.


Wpadnij do mnie na SM

 Przydają Ci się moje treści?

Wysyłam regularnie tematyczny newsletter.

Zapisz się za darmo

.

Podobne wpisy