|

Dlaczego warto uczyć się astrologii?

Nagrałam dla Ciebie 5 odcinków podcast, które przybliżą Cię do umiejętności samodzielnej interpretacji Twojego horoskopu.  1.Żywioły i jakości, 2. Planety osobiste  3.Archetypy zodiaku część 1 4. Archetypy zodiaku część 2 5. Domy horoskopowe

W najnowszym odcinku podcast “Dlaczego warto uczyć się astrologii? Samodzielna interpretacja horoskopu jako klucz do samopoznania”, skupiam się na korzyściach związanych z nauką astrologii w celu odczytania własnego kosmogramu natalnego. Odkryj, jak głębokie zrozumienie astrologii może wzbogacić Twój rozwój osobisty, poznać Twój potencjał,  pomóc w bardziej świadomym podejmowaniu decyzji życiowych oraz zrozumieć i zaakceptować siebie. 

  • Dlaczego warto uczyć się astrologii? Poznaj, jak odpowiednia wiedza astrologiczna wpływa na samoświadomość.
  • Korzyści z nauki z pewnych źródeł: Zrozum, dlaczego ważne jest, aby korzystać z wiarygodnych i sprawdzonych informacji w dziedzinie astrologii.
  • Zaproszenie na webinar: Dowiedz się, jak możesz wziąć udział w darmowym webinarze, na którym nauczysz się interpretować swój horoskop urodzeniowy.

Ten odcinek jest dla Ciebie, jeśli interesujesz się rozwojem osobistym, astrologią i chcesz nauczyć się, jak prawidłowo korzystać z tej wiedzy w codziennym życiu.

 Słuchaj podcast w ulubionym miejscu

Listen to “#99 Dlaczego warto uczyć się astrologii? Samodzielna interpretacja horoskopu jako klucz do samopoznania i realizacji potencjału” on Spreaker.


Wpadnij do mnie na SM

 Przydają Ci się moje treści?

Wysyłam regularnie tematyczny newsletter.

Zapisz się za darmo

.

Podobne wpisy