||

Aromaterapia w astrologii i branży beauty – rozmowa z Anną Naszewską

Tym razem do wywiadu zaprosiłam Anie Naszewską – dyplomowaną aromaterapeutkę, trenerkę i pasjonatkę holistycznego podejścia do zdrowia.

W trakcie naszej rozmowy, która porusza tematy związane z aromaterapią, nie mogło oczywiście zabraknąć zagadnień astrologicznych i rzęsologicznych – bo jakże by inaczej w moim podcast

Ania z pełnym entuzjazmem wyjaśnia, czym tak naprawdę jest aromaterapia i jak może wpływać na nasze zdrowie, codzienność i nawet emocje. Nie tylko podpowiada, jakie dolegliwości można złagodzić za pomocą aromaterapii, ale również dzieli się praktycznymi wskazówkami dotyczącymi jej stosowania.

W trakcie naszej rozmowy Ania podzieliła się niezwykłymi informacjami na temat wpływu aromaterapii na nasz potencjał i funkcjonowanie mózgu, odkrywając niesamowite możliwości tej metodyki. Jednak to nie koniec! Zaszalałyśmy z tematami astrologicznymi, a Ania zdradziła, jakie dokładnie olejki eteryczne idealnie pasują do archetypów poszczególnych znaków zodiaku. Dzięki nim można podkreślić charakter i wspierać zdolności związane z daną energią żywiołów w astrologii.

Aby dodać jeszcze więcej smaku naszej rozmowie, poruszyliśmy temat wykorzystania aromaterapii w branży beauty. Ania dzieli się cennymi wskazówkami, jak wprowadzić olejki eteryczne do gabinetów kosmetycznych i jak aromaterapia może pozytywnie wpływać na klientów.

Przepełniona pasją, konkretnymi informacjami i wiedzą nasza rozmowa otulona jest miłością do holistycznego dbania o nasze codzienne życie i zdrowie.

Razem z Anią serdecznie zapraszamy do wysłuchania tego niezwykłego odcinka, który pozwoli Ci zgłębić świat aromaterapii w zupełnie nowy sposób. A jeśli chciałabyś dowiedzieć się jeszcze więcej lub zastosować aromaterapię w swoim biznesie, zwłaszcza w branży beauty, to zapraszamy do odwiedzenia strony Ani, gdzie znajdziesz do niej kontakt i więcej inspirujących treści: https://annanaszewska.pl

Listen to “#75 Aromaterapia w astrologii i branży beauty – rozmowa z Anną Naszewską” on Spreaker.

Podcast znajdziesz w aplikacjach


Podobne wpisy

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *